Atribuită Cumpărare directă

Sistem PC conform oferta P. 844116

Număr anunț
DA33997345
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU OPTOELECTRONICA - INOE 2000 (CUI 9113623)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.435,17 RON
Valoare atribuită
24.435,17 RON
Data publicării
12.09.2023 11:10
Data finalizării
13.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.435,17 RON

din 24.435,17 RON estimat