Atribuită Cumpărare directă

Hartie copiator A4 alba 80 gr mp 500 coli top ARTWORK

Număr anunț
DA33997439
Autoritate contractantă
Scoala gimnaziala"Bibo Jozsef" Brates (CUI 13653117)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
220,20 RON
Valoare atribuită
220,20 RON
Data publicării
12.09.2023 11:10
Data finalizării
13.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

220,20 RON

din 220,20 RON estimat