Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de inlocuire feronerie pentru tamplarie din pvc

Număr anunț
DA33998149
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DACIA (CUI 22237467)
Furnizor / câștigător
DUETHERM CONCEPT S.R.L. (CUI 42184987)
Cod CPV
45421000-4 · Lucrari de tamplarie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.700 RON
Valoare atribuită
1.700 RON
Data publicării
13.09.2023 11:10
Data finalizării
15.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.700 RON

din 1.700 RON estimat