Atribuită Cumpărare directă

REVIZIE + REAUTORIZARE CENTRALE TERMICE

Număr anunț
DA33998961
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 85 (CUI 23995273)
Furnizor / câștigător
CENTRAL SERVICE INSTAL SRL (CUI 19222172)
Cod CPV
45259300-0 · Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.103,65 RON
Valoare atribuită
3.103,65 RON
Data publicării
13.09.2023 11:10
Data finalizării
14.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.103,65 RON

din 3.103,65 RON estimat