Atribuită Cumpărare directă

Kit de intretinere pentru Medumat Transport pentru 2,4,10 ani-20.01.09

Număr anunț
DA33999160
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01961 (CUI 10405150)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI 9434372)
Cod CPV
50421000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.574 RON
Valoare atribuită
2.574 RON
Data publicării
13.09.2023 11:10
Data finalizării
13.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.574 RON

din 2.574 RON estimat