Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de instalare aparate de aer conditionat si servicii de igienizare aparat de aer conditionat
- Număr anunț
- DA34000028
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL SATU MARE (CUI 3896550)
- Furnizor / câștigător
- BRIZA CLIMA N & M S.R.L. (CUI 45602952)
- Cod CPV
- 45331200-8 · Lucrari de instalare de echipament de ventilatie si de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.647,05 RON
- Valoare atribuită
- 2.647,05 RON
- Data publicării
- 13.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 15.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.