- Număr anunț
- DA34000765
- Autoritate contractantă
- Gradinita cu Program Prelungit nr.8 (CUI 4666274)
- Furnizor / câștigător
- CARREFOUR ROMANIA SA (CUI 11588780)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 941,50 RON
- Valoare atribuită
- 941,50 RON
- Data publicării
- 13.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 14.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.