Atribuită Cumpărare directă

TESTE DETERMINAREA SULFATILOR DIN APA COMPATIBIL CU ECHIP. NOVA 60 5-250MG/L

Număr anunț
DA34001268
Autoritate contractantă
UM 0502 BUCURESTI (CUI 4204283)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
33696000-5 · Reactivi si produse de contrast (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.028,56 RON
Valoare atribuită
1.028,56 RON
Data publicării
13.09.2023 11:10
Data finalizării
14.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.028,56 RON

din 1.028,56 RON estimat