Atribuită Cumpărare directă

MIRABEGRON / Betmiga 50 mg x 30 compr. elib. prel.

Număr anunț
DA34002584
Autoritate contractantă
Institutul Clinic de Urologie si Transplant Renal Cluj (CUI 12653879)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33640000-8 · Medicamente pentru sistemul genito-urinar si hormoni (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
120,97 RON
Valoare atribuită
120,97 RON
Data publicării
13.09.2023 11:10
Data finalizării
15.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

120,97 RON

din 120,97 RON estimat