Atribuită Cumpărare directă

MINA PIX TIP PARKER ALBASTRU SET 2,BAT DURACELL R6 BL 5X2,HARTIE COPIATOR A4 80 GR,bATERIE DURACE,ba

Număr anunț
DA34003702
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SATU MARE (CUI 17337702)
Furnizor / câștigător
PROMO CRIS 2000 (CUI 27242324)
Cod CPV
30192121-5 · Pixuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.192,16 RON
Valoare atribuită
1.192,16 RON
Data publicării
13.09.2023 11:10
Data finalizării
15.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.192,16 RON

din 1.192,16 RON estimat