Atribuită Cumpărare directă

Aparat de tuns barba si parul 9 in 1 Philips Multigroom MG3740/15, Lame cu ascutire, Acumulator, 6 p

Număr anunț
DA36015471
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE "DR. GH. PREDA" SIBIU (CUI 4240871)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
39712100-7 · Masini de tuns (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
126,04 RON
Data publicării
26.06.2024 13:52
Data finalizării
27.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

126,04 RON