Atribuită Cumpărare directă

MOTOBURGHIU RURIS TT14 , MOTOR TEZ, 2 TIMPI, PUTERE 3CP

Număr anunț
DA34004001
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN BRAILA (CUI 4205491)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
16160000-4 · Diverse echipamente de gradinarit (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.377,62 RON
Valoare atribuită
1.377,62 RON
Data publicării
13.09.2023 11:10
Data finalizării
14.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.377,62 RON

din 1.377,62 RON estimat