Atribuită
Cumpărare directă
CRG046 CRG-046 CRG 046 CARTUS TONER C M Y (2300 PAG) ORIGINAL CANON
- Număr anunț
- DA34004310
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA CALARASI (CUI 11298345)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.243,46 RON
- Valoare atribuită
- 2.243,46 RON
- Data publicării
- 13.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 14.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.