Atribuită Cumpărare directă

Componente de retea-MikroTik ATLGM&EG18-EA

Număr anunț
DA34005817
Autoritate contractantă
CENTRUL NATIONAL DE CARTOGRAFIE (CUI 14057015)
Furnizor / câștigător
NETTER SYSTEM SRL (CUI 15711087)
Cod CPV
32422000-7 · Componente de retea (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.116,81 RON
Valoare atribuită
1.116,81 RON
Data publicării
13.09.2023 11:10
Data finalizării
14.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.116,81 RON

din 1.116,81 RON estimat