Atribuită Cumpărare directă

Servicii de consultanta privind elaborarea documentelornecesare functionarii tehnice a parcului auto

Număr anunț
DA34006486
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN COVASNA (CUI 7521952)
Furnizor / câștigător
INGINERU-VÁNCSA IULIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 48718901)
Cod CPV
50111100-7 · Servicii de gestionare a parcurilor de vehicule (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.500 RON
Valoare atribuită
7.500 RON
Data publicării
13.09.2023 11:10
Data finalizării
14.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.500 RON

din 7.500 RON estimat