Atribuită Cumpărare directă

SCARI GRANIT

Număr anunț
DA34006680
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Nicolae Balcescu (CUI 4202150)
Furnizor / câștigător
E&D MARMURA S.R.L. (CUI 39709700)
Cod CPV
44912100-7 · Granit (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.791,36 RON
Valoare atribuită
16.791,36 RON
Data publicării
13.09.2023 11:10
Data finalizării
14.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.791,36 RON

din 16.791,36 RON estimat