Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectant suprafete concentrat Surfanios Premium, spectru virucid, 5L!

Număr anunț
DA34006748
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC JIBOU DR. TRAIAN HERTA (CUI 4494934)
Furnizor / câștigător
FINAL MANAGEMENT SOLUTION SRL (CUI 32049509)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.307,94 RON
Valoare atribuită
1.307,94 RON
Data publicării
13.09.2023 11:10
Data finalizării
14.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.307,94 RON

din 1.307,94 RON estimat