Atribuită Cumpărare directă

Imprimante laser

Număr anunț
DA34007387
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC VALERIU D COTEA FOCSANI (CUI 4639067)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
652,93 RON
Valoare atribuită
652,93 RON
Data publicării
13.09.2023 11:10
Data finalizării
14.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

652,93 RON

din 652,93 RON estimat