Atribuită Cumpărare directă

Proiectare și asistență tehnică, taxe, avize și acorduri Sistem ITS în Comuna Cernești

Număr anunț
DA34007508
Autoritate contractantă
COMUNA CERNESTI (CUI 3627897)
Furnizor / câștigător
IANFER ELECTRIC S.R.L. (CUI 43502493)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.000 RON
Valoare atribuită
40.000 RON
Data publicării
13.09.2023 11:10
Data finalizării
14.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.000 RON

din 40.000 RON estimat