Atribuită
Cumpărare directă
Extinderea și conectarea la iluminatul public a terenului de fotbal Valea Lunga
- Număr anunț
- DA34007651
- Autoritate contractantă
- COMUNA DARLOS (PRIMARIA DARLOS SIBIU) (CUI 4406010)
- Furnizor / câștigător
- SANDA EMIL PERSOANA FIZICA AUTORIZATA (CUI 44001881)
- Cod CPV
- 34993000-4 · Iluminat stradal (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.390 RON
- Valoare atribuită
- 8.390 RON
- Data publicării
- 13.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 14.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.