Atribuită Cumpărare directă

achizitie echipament sportiv

Număr anunț
DA34008407
Autoritate contractantă
CLUB SPORTIV ARICESTII RAHTIVANI (CUI 44694214)
Furnizor / câștigător
ROUMASPORT SRL (CUI 23727785)
Cod CPV
37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
470,37 RON
Valoare atribuită
470,37 RON
Data publicării
13.09.2023 11:10
Data finalizării
22.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

470,37 RON

din 470,37 RON estimat