Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Computer pentru Gradina Botanica

Număr anunț
CN1005704
Autoritate contractantă
Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
Furnizor / câștigător
CHROME COMPUTERS SRL (CUI 6639497)
Cod CPV
30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.882,35 RON
Valoare atribuită
5.868 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
25.10.2018 16:00
Anunț de atribuire
CAN1010123
Termen limită
28.11.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1029370

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
CHROME COMPUTERS SRL CUI RO 6639497

Valoare atribuită

5.868 RON

din 5.882,35 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 14,35 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.