Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 73,1% sub estimat

FURNIZARE DROJDIE

Număr anunț
CN1005696
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL CRAIOVA (CUI RO4553240)
Furnizor / câștigător
STEDYAN COM SRL (CUI 15779023)
Cod CPV
15898000-9 · Drojdie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.742,58 RON
Valoare atribuită
3.700 RON 73,1% sub estimat
Data publicării
25.10.2018 15:43
Anunț de atribuire
CAN1009131
Termen limită
27.11.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1029328

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023

Valoare atribuită

3.700 RON

din 13.742,58 RON estimat 73,1%

Adjudecat la 26,9% din estimat · economie 10.042,58 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.