Atribuită
Anunț de participare
Achizitie servicii de proiectarea pentru proiectul -Imbunatatirea parametrilor tehncii si functionali ai sectiei exterioare de Pneumologie TBC , in vederea cresterii eficientei energetice a Spitalului orasenesc Alesd
- Număr anunț
- SCN1022527
- Autoritate contractantă
- ORASUL ALESD (CUI 4348920)
- Furnizor / câștigător
- ARHIPLAN - CONSULT SRL (CUI 32085137)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 80.000 RON
- Valoare atribuită
- 80.000 RON
- Data publicării
- 25.10.2018 14:08
- Anunț de atribuire
- SCNA1010517
- Termen limită
- 06.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1029149
Documente
Documentația de atribuire
- 16 DALI TBC actualizat.pdf
- 5. Formulare model si contract.odt.p7s
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1029149.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ARHIPLAN - CONSULT SRL CUI 32085137
Valoare atribuită
80.000 RON
din 80.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro