Atribuită
Cumpărare directă
Anvelope Vara Kleber Dynaxer hp4 215/55R16 93H CL16CBC
- Număr anunț
- DA34010046
- Autoritate contractantă
- Biroul Regional pentru Cooperare Transfrontaliera Calarasi pentru granita Romania-Bulgaria (CUI 17554094)
- Furnizor / câștigător
- PROCAR TOP DUMBRAVEI SRL (CUI 31562505)
- Cod CPV
- 34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 810,08 RON
- Valoare atribuită
- 810,08 RON
- Data publicării
- 14.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 18.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.