Atribuită
Cumpărare directă
HDD INTERNSEAGATE Surveillance Skyhawk 4TB HDD SATA 6Gb/s 256MB
- Număr anunț
- DA34010754
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie al Judetului Olt (CUI 4286500)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
- Cod CPV
- 30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.096,76 RON
- Valoare atribuită
- 5.096,76 RON
- Data publicării
- 14.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 15.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.