Atribuită Cumpărare directă

efectuare si instalare retea la sediul Liceului Tehnologiv I.P.CILIENI; achizitionare si montare swi

Număr anunț
DA34011108
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC ION POPESCU-CILIENI (CUI 25299189)
Furnizor / câștigător
X-TREME SRL (CUI 15141814)
Cod CPV
32428000-9 · Extensie de retea (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.500 RON
Valoare atribuită
10.500 RON
Data publicării
14.09.2023 11:10
Data finalizării
15.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.500 RON

din 10.500 RON estimat