Atribuită Cumpărare directă

Banner 2x1,55 m

Număr anunț
DA34011885
Autoritate contractantă
COMUNA PASTRAVENI (CUI 2614201)
Furnizor / câștigător
PRINTEMPS ADVERTISING S.R.L. (CUI 40260255)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.534 RON
Valoare atribuită
3.534 RON
Data publicării
14.09.2023 11:10
Data finalizării
15.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.534 RON

din 3.534 RON estimat