Atribuită Cumpărare directă

Conectare analizoare laborator la reteaua de date

Număr anunț
DA34012030
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Salonta (CUI 4287947)
Furnizor / câștigător
EMAMUT SRL (CUI 27578660)
Cod CPV
32412110-8 · Retea internet (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.029,11 RON
Valoare atribuită
5.029,11 RON
Data publicării
14.09.2023 11:10
Data finalizării
15.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.029,11 RON

din 5.029,11 RON estimat