Atribuită Cumpărare directă

SWITCH UBIQUITI

Număr anunț
DA34012033
Autoritate contractantă
LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST MARANATHA (CUI 18004633)
Furnizor / câștigător
DOT TEHNIC SRL (CUI 27002429)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.090 RON
Valoare atribuită
2.090 RON
Data publicării
14.09.2023 11:10
Data finalizării
15.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.090 RON

din 2.090 RON estimat