Atribuită Cumpărare directă

Tamplarie PVC cu geam termopan

Număr anunț
DA36012344
Autoritate contractantă
ORASUL GAESTI (CUI 4279774)
Furnizor / câștigător
GENERAL SORAX S.R.L. (CUI 46225117)
Cod CPV
45420000-7 · Lucrari de tamplarie si de dulgherie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.705,25 RON
Data publicării
25.06.2024 13:52
Data finalizării
27.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.705,25 RON