Atribuită Cumpărare directă

Inchiriere camion 24 tone pe ruta Craiova-Chisinau- Craiova perioada 19.09.2023-26.09.2023

Număr anunț
DA34013462
Autoritate contractantă
Teatrul National Marin Sorescu Craiova (CUI 4417168)
Furnizor / câștigător
ELBACOR TRADING SRL (CUI 11781870)
Cod CPV
60181000-0 · Inchiriere de camioane cu sofer (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.800 RON
Valoare atribuită
14.800 RON
Data publicării
14.09.2023 11:10
Data finalizării
14.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.800 RON

din 14.800 RON estimat