Atribuită Cumpărare directă

Ace chirurgicale intestinale, 1/2 cerc, fine, din otel inoxidabil 00PB;0PB;1PB; 2PB; 3PB; 4PB; 5PB

Număr anunț
DA34013992
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Dr. I. Cantacuzino (CUI 4203490)
Furnizor / câștigător
NATURAL ES-MEDICAL S.R.L. (CUI 29875195)
Cod CPV
33141121-4 · Suturi chirurgicale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.972 RON
Valoare atribuită
1.972 RON
Data publicării
14.09.2023 11:10
Data finalizării
21.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.972 RON

din 1.972 RON estimat