Atribuită
Cumpărare directă
Pachet servicii deratizare/dezinsectie/dezinfectie incl. servicii protectia plantelor - ref.416
- Număr anunț
- DA34014761
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA PETROL SI GAZE (CUI 2844790)
- Furnizor / câștigător
- PULSCHIM IMPEX SRL (CUI 8135208)
- Cod CPV
- 90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.483,90 RON
- Valoare atribuită
- 3.483,90 RON
- Data publicării
- 14.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 15.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.