Atribuită Cumpărare directă

ALCOOL ETILIC absolut +99,3% pa PENTRU ANALIZA / ETANOL absolut +99,5% pa (uz nealimentar)-DENATURAT

Număr anunț
DA34015147
Autoritate contractantă
Centrul de Transfuzie Sanguina a Mun.Bucuresti (CUI 8539362)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI 11171693)
Cod CPV
24322510-5 · Alcool etilic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
145,60 RON
Valoare atribuită
145,60 RON
Data publicării
14.09.2023 11:10
Data finalizării
18.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

145,60 RON

din 145,60 RON estimat