Atribuită Cumpărare directă

ROBINETE CU SERTAR CAUCIUCAT CORP OVAL SI CORP PLAT CU ROATA DE MANEVRA

Număr anunț
DA34015975
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
JAFAR ARMĂTURI SRL (CUI 19139256)
Cod CPV
42131000-6 · Robinete si vane (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.456,20 RON
Valoare atribuită
2.456,20 RON
Data publicării
14.09.2023 11:10
Data finalizării
15.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.456,20 RON

din 2.456,20 RON estimat