Atribuită Cumpărare directă

Revizie, ITP, calibrare tahograf pentru autoutilitara marca MAN

Număr anunț
DA34016200
Autoritate contractantă
Comuna Buturugeni (Consiliul Local Buturugeni) (CUI 5519603)
Furnizor / câștigător
MHS TRUCK SERVICE SRL (CUI 33935139)
Cod CPV
50114000-7 · Servicii de reparare si de intretinere a camioanelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.827,10 RON
Valoare atribuită
1.827,10 RON
Data publicării
14.09.2023 11:10
Data finalizării
18.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.827,10 RON

din 1.827,10 RON estimat