Atribuită
Cumpărare directă
LYSTHENON 0,1 g/5 ml(SUXAMETHONII CHLORIDUM) x 5 fiole sol inj
- Număr anunț
- DA34016812
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC CAI FERATE IASI (CUI 4981239)
- Furnizor / câștigător
- ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
- Cod CPV
- 33632200-1 · Miorelaxanti (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 144,60 RON
- Valoare atribuită
- 144,60 RON
- Data publicării
- 14.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 15.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.