Atribuită
Cumpărare directă
6100 1776-CA(25L)SOL.CONCEN.CURATAT R550 /[1]
- Număr anunț
- DA34017082
- Autoritate contractantă
- URBIS S.A. Baia Mare (CUI 10250004)
- Furnizor / câștigător
- FOERCH SRL (CUI 22816329)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 534,15 RON
- Valoare atribuită
- 534,15 RON
- Data publicării
- 14.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 15.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.