Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat

“Dotari IT si dotari didactice”

Număr anunț
SCN1022513
Autoritate contractantă
COMUNA VLADESTI (CUI 2540635)
Furnizor / câștigător
INFONET SERVICE SRL (CUI 18070858)
Cod CPV
30195000-2 · Table (de scris) (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
55.108 RON
Valoare atribuită
54.957,96 RON 0,3% sub estimat
Data publicării
25.10.2018 13:08
Anunț de atribuire
SCNA1009999
Termen limită
08.11.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1025469

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
INFONET SERVICE SRL CUI RO 18070858
Oferta 2 Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

54.957,96 RON

din 55.108 RON estimat 0,3%

Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 150,04 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.