Atribuită Cumpărare directă

FOISOR DIN LEMN +AMENAJARE SPATIU EXTERIOR

Număr anunț
DA34017692
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA AVRAM IANCU UNIREA (CUI 12884148)
Furnizor / câștigător
P2 EDILITIA S.R.L. (CUI 23726534)
Cod CPV
44112000-8 · Diverse structuri de constructii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
59.533,30 RON
Valoare atribuită
59.533,30 RON
Data publicării
14.09.2023 11:10
Data finalizării
15.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

59.533,30 RON

din 59.533,30 RON estimat