Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 47,8% sub estimat
Servicii de proiectare si asistenta tehnica din partea proiectantului pentru implementarea proiectului "Modernizarea retelei de drumuri de interes local in Comuna Smirdan, Judetul Tulcea"
- Număr anunț
- SCN1022488
- Autoritate contractantă
- COMUNA SMIRDAN (CUI 4793898)
- Furnizor / câștigător
- PROIECT EXPERT CONSULT DESIGN SRL (CUI 17250915)
- Cod CPV
- 71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.603,18 RON
- Valoare atribuită
- 14.926 RON 47,8% sub estimat
- Data publicării
- 25.10.2018 11:33
- Anunț de atribuire
- SCNA1013295
- Termen limită
- 09.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1029052
Documente
Documentația de atribuire
- 3.1 SF piese scrise, desenate-semnat.pdf.p7s
- 3.2 Sudii SF-semnat.pdf.p7s
- 3.3 CU si avize-semnat.zip.p7s
- CAIET DE SARCINI-semnat.pdf.p7s
- DECLARATIE-semnat.pdf.p7s
- DRAFT FISA DE DATE.pdf
- DRAFT FISA DE DATE-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1029052.pdf
- FORMULARE PT -semnat.pdf.p7s
- GRAFIC REVIZUIT-semnat.pdf.p7s
- MODEL CONTRACT-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PROIECT EXPERT CONSULT DESIGN SRL CUI RO 17250915
Subcontractanți 1
PROVECO SRL CUI RO 14508948
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
RUGBY CONSTRUCT SRL CUI RO 18620242
Asociați 1
SVARKA NDT SRL CUI 35996639
Valoare atribuită
14.926 RON
din 28.603,18 RON estimat
47,8%
Adjudecat la 52,2% din estimat · economie 13.677,18 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.