Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Construire strada Siretului, etapa a II-a, municipiul Bacau
- Număr anunț
- SCN1022102
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BACAU (CUI 4278337)
- Furnizor / câștigător
- CONEXTRUST SA (CUI 947730)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.116.306 RON
- Valoare atribuită
- 2.111.263,21 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 25.10.2018 11:01
- Anunț de atribuire
- SCNA1030855
- Termen limită
- 23.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1027144
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.part1.rar.p7s
- Caiet de sarcini.part2.rar.p7s
- Caiet de sarcini.part3.rar.p7s
- Caiet de sarcini.part4.rar.p7s
- Caiet de sarcini.part5.rar.p7s
- FisaDate_DF1027144.pdf
- Foaia de capat.pdf.p7s
- FORMULARE.doc.p7s
- Proiect de contract.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CONEXTRUST SA CUI RO 947730
Oferta 2
Individuala
Ofertant
PHOENIX TRANSBAC S.R.L. CUI RO 29289382
Subcontractanți 1
ELCO ANTREPRIZĂ S.A. CUI 34081166
Valoare atribuită
2.111.263,21 RON
din 2.116.306 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 5.042,79 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.