Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 44,8% sub estimat
Componente de bariere – SRCF Craiova
- Număr anunț
- SCN1022477
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- SPIACT GALATI S.A. (CUI 14325444)
- Cod CPV
- 34928120-5 · Componente de bariere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 42.134 RON
- Valoare atribuită
- 23.250 RON 44,8% sub estimat
- Data publicării
- 25.10.2018 10:54
- Anunț de atribuire
- SCNA1009719
- Termen limită
- 13.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1029167
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PIACT CF SPIACT S.A. CUI RO 14325444
Valoare atribuită
23.250 RON
din 42.134 RON estimat
44,8%
Adjudecat la 55,2% din estimat · economie 18.884 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.