Anulată
Anunț de participare
Executie lucrari de modernizare camine culturale Baita de sub Codru si Urmenis in cadrul proiectului ""Modernizare camine culturale in localitatile Baita de sub Codru si Urmenis , Comuna Baita de sub Codru, judetul Maramures""
- Număr anunț
- SCN1022009
- Autoritate contractantă
- COMUNA BAITA DE SUB CODRU (CUI 3627161)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.177.004,26 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 25.10.2018 10:45
- Anunț de atribuire
- SCNA1009036
- Termen limită
- 20.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1027125
Documente
Documentația de atribuire
- 10.Formulare F1-F5 Baita de sub Codru semnat.pdf
- 11.Formulare F1-F6 Urmenis semnat.rar
- 1. Memoriu tehnic Baita semnat.pdf
- 1. Memoriu tehnic Urmenis semnat.pdf
- 2. Memorii specialitati Baita semnat.pdf
- 2. Memorii specialitati Urmenis semnat.pdf
- 3.Caiete de sarcini Baita semnat.part1.rar
- 3.Caiete de sarcini Baita semnat.part2.rar
- 3.Caiete de sarcini Baita semnat.part3.rar
- 3. Caiete de sarcini Urmenis semnat.part1.rar
- 3. Caiete de sarcini Urmenis semnat.part2.rar
- 4. Control pe faze Baita semnat.pdf
- 4. Program control faze Urmenis semnat.pdf
- 8. Anexe Baita semnat.pdf
- 8. Anexe Urmenis semnat.pdf
- 8. Formulare - revizuite.doc.p7s
- 9. Caiet de sarcini - revizuit.doc.p7s
- 9. Piese desenate Baita semnat.part1.rar
- 9. Piese desenate Baita semnat.part2.rar
- 9. Piese desenate Baita semnat.part3.rar
- 9. Piese desenate Urmenis semnat.part1.rar
- 9. Piese desenate Urmenis semnat.part2.rar
- 9. Piese desenate Urmenis semnat.part3.rar
- FisaDate_DF1027125.pdf
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 2.177.004,26 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Executie lucrari de modernizare camine culturale in localitatil… | 1.136.030,01 RON | Anulat | — |
| 2 | executie lucrari de modernizare camine culturale in localitatil… | 1.040.974,25 RON | Anulat | — |
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.