Atribuită Cumpărare directă

Dozator si apa plata camin cultural

Număr anunț
DA34018053
Autoritate contractantă
Comuna GRADISTEA (CUI 4602688)
Furnizor / câștigător
NISRE SRL (CUI 33570172)
Cod CPV
39700000-9 · Aparate de uz casnic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
772,50 RON
Valoare atribuită
772,50 RON
Data publicării
14.09.2023 11:10
Data finalizării
15.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

772,50 RON

din 772,50 RON estimat