Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Achizitie centrala termica pe combustibil solid pentru Baza de Deszapezire Licurici-1 buc.
- Număr anunț
- SCN1022469
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- TEHNOINSTAL SRL (CUI 13254388)
- Cod CPV
- 39715210-2 · Echipament de incalzire centrala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.000 RON
- Valoare atribuită
- 27.945,97 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 25.10.2018 10:27
- Anunț de atribuire
- SCNA1011092
- Termen limită
- 05.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1029053
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TEHNOINSTAL SRL CUI RO 13254388
Valoare atribuită
27.945,97 RON
din 28.000 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 54,03 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.