Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 97,4% sub estimat

Servicii de asigurare facultativa: Lotul nr. 1 - Servicii de asigurare facultativă pentru avarii şi furt tip CASCO pentru mijloacele de transport şi utilajele din parcul SNGN Romgaz SA; Lotul nr. 2 - Servicii de asigurare facultativă a spaţiilor administrative şi a bunurilor din dotare

Număr anunț
CN1005679
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
Furnizor / câștigător
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
Cod CPV
66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.265.000 RON
Valoare atribuită
33.073,44 RON 97,4% sub estimat
Data publicării
25.10.2018 10:02
Anunț de atribuire
CAN1011857
Termen limită
26.11.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1029129

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Oferta 2 Individuala
Oferta 3 Individuala
Ofertant
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

33.073,44 RON

din 1.265.000 RON estimat 97,4%

Adjudecat la 2,6% din estimat · economie 1.231.926,56 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.