Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,8% sub estimat
”Execuția lucrărilor de construcție, extindere, modernizare rețea publică de apă si rețea publică de apă uzată în localitatea Voitinel în cadrul proiectului: Extindere retele de alimentare cu apa potabila si canalizare in Comuna Voitinel, Judetul Suceava”
- Număr anunț
- SCN1022455
- Autoritate contractantă
- Comuna Voitinel (CUI 16366807)
- Furnizor / câștigător
- DAROCONSTRUCT SRL (CUI 17749762)
- Cod CPV
- 45232400-6 · Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.551.886,76 RON
- Valoare atribuită
- 6.433.699,71 RON 1,8% sub estimat
- Data publicării
- 25.10.2018 09:43
- Anunț de atribuire
- SCNA1014315
- Termen limită
- 26.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1029120
Documente
Documentația de atribuire
- 3_Formulare.pdf.p7s
- 4_Caiet de sarcini.pdf.p7s
- 8_1_PT_Parte scrisa.pdf.p7s
- FisaDate_DF1029120.pdf
- Parte desenata Vol 1-semnat.pdf
- Parte desenata Vol 2-semnat.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
DAROCONSTRUCT SRL CUI RO17749762
Asociați 1
GEPROCON SA CUI RO 6197050
Valoare atribuită
6.433.699,71 RON
din 6.551.886,76 RON estimat
1,8%
Adjudecat la 98,2% din estimat · economie 118.187,05 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.