Atribuită Cumpărare directă

Organizare cazare OncoHub 19 - 22 Septembrie 2023

Număr anunț
DA34018565
Autoritate contractantă
Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
Furnizor / câștigător
PROEVENTS & CONFERENCE SRL (CUI 17149202)
Cod CPV
79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.779,81 RON
Valoare atribuită
7.779,81 RON
Data publicării
14.09.2023 11:10
Data finalizării
18.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.779,81 RON

din 7.779,81 RON estimat